OEK “Sinergija” organizuje predstavu “Pijačni dan u Donjoj Gorenici 2089. godine”

Članovi Omladinske organizacije Sinergija izvešće u sredu, 28. februara deseti put pozorišnu predstavu “Pijačni dan u Donjoj Gorenici 2089. godine”.
Predstava će biti izvedena u Kosovskoj MItrovici, u Mitrovačkom dvoru, u 20h.

Posle premijere u Kosovskoj Mitrovici maja 2017, igranja ove predstave u Šilovu, Raški, Gračanici, Leposaviću i Zubinom Potoku, na zahtev mitrovačke publike predstavu ćemo ponovo igrati u Kosovskoj Mitrovici.

Ova pozorišna predstava se kroz humorističnu prizmu bavi anomalijama našeg društva i problemima s kojima se mladi svakodnevno suočavaju – od porodičnog nasilja, preko neaktivnosti mladih u svom okruženju, do toga na šta će naše društvo ličiti 2089. godine ukoliko se nešto hitno ne preduzme.

Ulaz je slobodan.

Comments