• Početna>
  • Vesti>

Juniori OKK”Kosovska Mitrovica” treći na državnom prvenstvu, kadeti osvojili tri medalje

Foto OKK Kosovska Mitrovica

Državno prvenstvo u karateu za juniore, održava se ovog vikenda u Preljini a takmičari Omladinskog karate kluba Kosovska Mitrovica u kategoriji “juniori -borbe  ekipno” osvojili su juče, prvog dana takmičenja 3 mesto.
Ekipu su činili Aleksandar Kasalović, Stefan Timotijević i Andrija Antonijević.
Danas se nastavlja takmičenje za kadete na kojem takođe mitrovački karate klub ima svoje predstavnike.

Na Državnom prvenstvu Srbije u karateu danas, drugog dana takmičenja, karatisti Omladinskog karate kluba Kosovska Mitrovica osvojili su 3 medalje, zlatnu, srebrnu i bronzanu medalju. Zlato je osvojio, Andrija Antonijević u borbama do 63 kg, srebro Stefan Timotijević u borbama do 70 kg i bronzu Aleksa Miletić, u borbama +70 kg.