• Početna>
  • Vesti>

Karatisti kluba “Kosovska Mitrovica” osvojili 4 medalje na državnom prvenstvu u Beogradu

Na Državnom prvenstvu Srbije u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore koje je održano u Beogradu, karatisti Omladinskog karate kluba “Kosovska Mitrovica” osvojili su jedno srebro i tri bronze.

Srebrnu medalju osvojila je ekipa juniorki u borbama ekipno, u sastavu Jovana Anđelković, Anja Dragović i Fatma Bektović.

U pojedinačnoj konkurenciji bronzane medalje osvojili su: Fatma Beković u kategoriji borbe do 53 kg, Nikola Mitrović u kategoriji borbe iznad 76 kilograma, i mlađa seniorka Tamara Radulović u kategoriji borbe ispod 54 kilograma.

Pored takmičara iz Kosovske Mitrovice na prvenstvu su učestvovali karatisti klubova “Zvečan” i “Brezovica”. Stefan Dogančić, takmičar KK “Brezovica” osvojio je bronzanu medalju.