• Početna>
  • Vesti>

Uspeh FK Trepče na početku prolećne sezone, savladan Napredak

Fudbaleri Trepče, kao domaćini, savladali su u Baljevcu ekipu Napretka iz Gračca rezultatom 2:0, u okviru 14. kola Šumadijsko-raške zone.

Mitrovački fudbaleri su utakmicu protiv Napretka rešili u prvom poluvremenu kada je Milosavljević u razmaku od deset minuta dva puta matirao golmana gostiju,  što je  na kraju bio i  konačan rezultat i nova tri boda za domaću ekipu koja svoje utakmice umesto u Severnoj Mitrovici igra u Baljevcu,  zbog zabrane kosovskih vlasti da na teritoriji Kosova nastupaju klubovi iz Srbije.

Mokra Gora iz Zubinog Potoka se takođe takmiči u Šumadijsko-Raškoj zoni i oni će svoju utakmicu odigrati sutra, u 14.30 u Ratini,  protiv ekipe Poleta.

Na tabeli ekipa Trepče posle 14 odigranih kola zauzima osmu poziciju sa 15 osvojenih bodova, dok ekipa Mokre Gore trenutno zauzima treće mesto sa 23 boda i utakmicom manje.

Prvo mesto čuva ekipa Jošanice iz Novog Pazara koja ima 31 bod posle prvog dela prvenstvene trke