• Početna>
  • Vesti>

Tri zlata i dve bronze za mitrovačke kik-boksere u Nišu

Proteklog vikenda Niš je bio domaćin kik boks spektakla Balkan Best Fighters, sa kojeg su se takmičari mitrova;kog Kik boks kluba 028 vratili sa tri zlatne i dve bronzane medalje.

„ Na turniru je učestvovalo preko 700 takmičara iz 11 zemalja. Članovi našeg kluba KBK – 028 su ostvarili zapažene rezultata. Osvojili su 3 zlata i 2 bronze. Natalija Savić – Čupka je osvojila dva zlata u dve discipline , Dušan Radenković se okitio zlatnom medaljom dok su Jovana Božović i Milan Živković ovog puta bili zaustavljeni u polufinalu i zasluženo osvojili bronzane medalje. Sa ovim takmičenjem se završila  takmičarska godina koja je bila jako uspešna za nas . Iako smo imali dosta poteškoća oko finansiranja uspeli smo u svim unapred zacrtanim ciljevima i ostvarili smo svoje planove. Još motivisaniji i ambiciozniji ćemo ući u takmičarsku 2019-tu godinu” saopšteno je iz Kik boks kluba 028..

Izvor: Radio Kosovska Mitrovica