Fudbaleri “Trepče” pobedili ekipu “Bane1931”

Ekipa Trepče zabeležila je još jednu veoma važnu pobedu u gostima, savladavši ekipu “Bane 1931” iz Raške rezultatom 5:0, u utakmici 11. kola Šumadijsko – Raške zone.

Strelci za Trepču  bili su Lalić u 3., Karamatić u 16., Mašić u 19. i 73. i Popović u 77. minutu.

Iz uprave kluba  navode da je ekipa Trepče krenula  ofanzivno od samog početka i svoju inicijativu krunisali su već u ranoj fazi meča.

Nakon odličnog ubacivanja iz auta Milojevića u 3. minutu, Karamatić asistira Laliću koji rutinski smešta loptu iza leđa golmana domaće ekipe za Trepčinih 0:1.

U nastavku, prednost Trepče povećali su najpre Karamatić u 16., a zatim i Mašić u 20. minutu.

Trepča je sa dobrom igrom nastavila i u drugom poluvremenu i nakon odličnog prodora Lalića u 73. minutu,  Mašić, inače najbolji pojedinac utakmice, povisio je na  0:4.

Do konačnih 0:5, Trepča je stigla pogotkom Popovića u 77. minutu.

Trepča je nastupila u sledećem sastavu: Vakić, Đurić, Milojević, Sedlarević, Vučković, Lazić (Milovanović), Karamatić, Trajković, Veselinović (Milosavljević), Lalić (Popović) i Mašić.

U sledećem kolu, Trepča će na svom terenu ugostiti ekipu Novog Pazara.

Izvor:  Radio Kosovska Mitrovica