• Početna>
  • Vesti>

Kikboks klub 028 osvojio 11 medalj na turniru “BALKAN BEST FIGHTERS”

Na internacionalnom turniru “BALKAN BEST FIGHTERS”, odrzanom drugog i treceg decembra u Nišu, takmicari Kik boks kluba 028 ostvarili su zapažene rezultate.

Natalija Savić  je osvojila zlatnu medalju u veoma teškom finalnom meču   protiv  rivalke iz Niša, državnog prvaka Srbije u kikboksu i boksu, saopšteno je iz ovog kluba.

Savić je prethodno savladala znatno stariju i iskusniju protivnicu iz BiH i to prekidom.

Dušan Radenković – najmladji i najjači iskazao je srebrnom medaljom da uspeh dolazi radom od malih nogu usavršavajući svoj talenat. Radovan Mirković je u konkurenciji seniora -96kg ostvario znatan rezultat ostvarivši dve pobede i okitio se zlatnom medaljom.

Takmičari Kik boks kluba 028 ukupno su osvojili jedanaest medalja od kojih su dve zlatne , cetiri srebrne i pet bronzanih.