OFK Dif osvojio turnir u Trsteniku bez primljenog gola

Fudbaleri OFK Dif iz Kosovske Mitrovice, osvojili su protekog vikenda, bez primljenog gola, turnir “Brazilske karaoke” u Trsteniku. Mitrovački dečaci bii su najboji u kategoriji cicibana.

Kako je saopšteno iz ovog kluba, generacija 2015 osvojila je ubedljivo prvo mesto i zlatnu medalju.

“Redom su padale ekipe iz cele Srbije, medju njima i dva superligaša. U polufinalu pobeda protiv FK Napredak iz Kruševca 2:0, a u finalu, plavo-beli Difovci bili su bolji od FK Radničkog iz Niša 1:0. Fascinantan podatak je da je OFK Dif osvojio prvo mesto i to bez primljenog gola, uz gol razliku 18:0!” saopštavau iz mitrovačkog kuba, zasluženo zadovoljni i ponosni.

Organizatori turnira “Brazilske karaoke” su istoimeni fudbalski klub iz Trstenika i Opština Trstenik.

Iz kluba dodaju da za plavo bele dečake nema stajanja i najavjuju učešće na turnirima u Paraliji, Guči i Novom Sadu.