• Početna>
  • Vesti>

Spirić: Naš grad postao primamljivo mesto za život; jedinstveni možemo verovati u bolje sutra

Foto: Radio Mitrovica sever

Predsednik Privremenog organa opštine Kosovska Mitrovica Aleksandar Spirić uputio je čestitku povodom obeležavanja gradske i hramovne slave Sveti Dimitrije, građanima i sveštenstvu Eparhije raško prizrenske kosovskometohijske.
“Svim građanima Kosovske Mitrovice i sveštenstvu želim da čestitam slavu u želji da je svi zajedno proslavimo u miru, zdravlju, sreći i blagostanju čuvajući i negujući našu tradiciju i običaje. Budimo smerni i
svakodnevicu bogatimo duhovnošću.

Ono što ne smemo zaboraviti jeste da jedino ujedinjeni oko iste ideje, okupljeni oko grada, jedinstveni i složni možemo verovati u bolje sutra i nadati se svetlijoj budućnosti. Naš grad je postao primamljivo mesto za život. Trudićemo se da se i u narednom periodu Kosovska Mitrovica razvija i omogući svima život dostojan čoveka 21.veka. A ono u šta snažno verujemo to je u životu i ostvarivo. Svima nama, srećna slava!”, kaže se u čestitki Aleksandra Spirića

Comments

Pročitaj još