• Početna>
  • Vesti>

U prolećnom delu prvenstva FK”Trepča” u utakmici protiv FK”Korićani” slavila pobedu od 3:0

Proteklog vikenda na stadionu FK”Korićani” u Kragujevcu, u okviru redovnog kola prolećnog dela prvenstva FK”Trepča iz Kosovske Mitrovice je savladala ekipu domaćina rezultatom 3:0. Strelci za Trepču su bili Vučić u 77. i Milosavljević u 83. i Gašijani u 90. minutu.
Prvo poluvreme završeno je bez golova zahvaljujući neodlučnosti igrača “Trepče”, koji su u više navrata imali više nego izgledne šanse, dok su u drugom poluvremeni fudbaleri FK”Korićani” imali šansu ali je nisu iskoristili.
Trepča je uspela da veže drugu uzastopnu pobedu u prolećnom delu prvenstva a u sledećem kolu dočekuje ekipu “Budućnosti” iz Resnika.