• Početna>
  • Vesti>

Pet medalja za karatiste Omladinskog karate kluba “Kosovska Mitrovica” na Kupu u Kragujevcu

Dve srebrne i tri bronzane medalje osvojili su karatisti Omladinskog kluba “Kosovska Mitrovica” na karate Kupu Srbije za kadete, juniore i seniore održanom juče i danas u Kragujevcu. Omladinski karate klub “Kosovska Mitrovica” nastupio je sa sedam takmičara.

Medalje su osvojili: Tamara Radulović, seniorka, u kategoriji do 61 kg osvojila je drugo mesto, kao i kadetska ekipa u sastavu : Aleksandar Kasalović, Veljko Sovrlić, Ognjen Mojsilović, Jovan Murganić. Treće mesto osvojili su Aleksandar Kasalović, kadet, u kategoriji do 70 kg, Jasnim Ibraimi, kadet klasa b, u kategoriji do 52 kg i Jovan Murganić, kadet klasa b, u kategoriji do 70 kg.

Izvor: Radio Kosovska Mitrovica