• Početna>
  • Vesti>

Sedam medalja i pehar za Kik boks klub”Kosovska Mitrovica”na prvenstvu u Kragujevcu

Četiri zlatne i tri srebrne medalje osvojili su takmičari Kik boks kluba “Kosovska Mitrovica” na prvenstvu centralne Srbije u Kragujevcu.
Vasilije Jovanović osvojio je pehar za najboljeg borca u pionirskoj konkurenciji, gde je tri meča završio prekidom.Zlatne medalje osvojili su: Petar Simonović  u kategoriji do 81kg, Mihajlo Dimitrijević u kategoriji do 63,5kg i Vasilije Jovanović u kategoriji do 42 kg.Srebrne medalje osvojili su: Pavle Maslaković u kategoriji do 60kg, Natalija Milutinović u kategoriji do 40kg, Aleksandar Simonović u kategoriji do 47kg i Luka Lazarević u kategoriji do 67kg.Iz Kik boks kluba poručuju da je ostvaren veliki uspeh,  jer je bilo takmičara koji su nastupili  prvi put .

Izvor:Radio Kosovska Mitrovica