• Početna>
  • Vesti>

Fudbaleri “Trepče” uspešni pred nastavak prvenstva

Pred nastavak prvenstva u šumadijsko-raškoj zoni fudbaleri” Trepče” su juče imali generalnu probu i   savladali odličnu ekipu Sloge iz Sjenice rezultatom 2:0.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, u međusobnom odmeravanju snaga obeju ekipa. U drugom poluvremenu igrači Trepče dolaze do izražaja ulaskom sa klupe Milosavljevića i Lalića. Nakon odličnog ulaska Milosavljevića u kazneni prostor u 73. minutu, igrači Sloge bili su primorani da ga zaustave prekršajem posle čega je sudija opravdano pokazao kazneni udarac. Kazneni udarac uspešno je izveo Radojević i doveo svoj tim u vođstvo. Nakon toga, igrači Trepče pojačavaju kada u 79. min nakon odlične asistencije Lalića, Radojević postavlja konačan rezultat utakmice 2:0.
Prvesntvo u šumadijsko-raškoj zoni se nastavlja sledeće nedelje kada Trepča gostuje ekipi Gruže
Izvor: Radio Kosovska Mitrovica