• Početna>
  • Vesti>

Pet medalja za Kik boks klub Kosovska Mitrovica na državnom prvenstvu u Senti

Takmičari Kik boks kluba “Kosovska Mitrovica” osvojili su jednu srebrnu i četiri bronzane medalje na državnom prvenstvu u disciplini full kontakt, koje je danas održano u Senti. Pavle Pantović je pored discipline full kontakt gde je osvojio bronzu, borio se i u finalnom meču sa prethodnog prvenstva u disciplini low kick, koje je zbog povrede protivnika bilo odloženo za danas,i osvojio srebrnu medalju. Jovan Smiljić i Ivan Milić su osvojili bronzane medalje u kategoriji do 81 kg, dok je Sanja Čebić u kategoriji do 60 kg takođe osvojila bronzu. Prvenstvo je održano na najvišem nivou, u A i B klasi, saopštavaju iz Kik boks kluba Kosovska Mitrovice, što znači da takmičari “A” klase imaju više od 15 odigranih mečevca, a “B” manje od tog broja.